Nowatorskie rozwiązania technologiczne, jak zawsze wyróżniająca się stylistyka i wiodąca w klasie przestrzeń wewnętrzna – to najkrótsza charakterystyka całkowicie nowego modelu INFINITI. Zadebiutuje on podczas Los Angeles Auto Show 2017.

Premierę pod postacią nowego modelu będzie miała najnowsza, charakterystyczna interpretacja języka projektowania INFINITI – Powerful Elegance. Dystyngowana moc będzie wyrzeźbiona miękkimi liniami muskularnych proporcji, budującymi aurę dla dynamicznych możliwości samochodu.

Alfonso Albaisa, szef designu INFINITI powiedział, że tak jak w przypadku wszystkich modeli marki, także inspiracji dla nowego samochodu należy upatrywać w dążeniu INFINITI do zapewnienia jazdy zarówno z mocą mechaniczną, jak i mocnym wyrazem artystycznym. Inspiracja ta ma swoje źródło w idealnym wyważeniu emocji i racjonalności. Samochód, od pierwszego wejrzenia robi wrażenie dostojeństwa rzeźby. Przy bliższym zaś poznaniu jawi się jako genialne połączenie proporcji i przestrzeni.

Zupełnie nowy INFINITI zostanie uroczyście odsłonięty w Los Angeles 28 listopada o 17:00 czasu PST.

 

źródło INFINITI

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł[TEST] Citroen C3 1.2 PureTech 110 KM 6AT
Następny artykułFiat wyprodukował milionową Pandę
Inżynier Transportu, Pasjonat motoryzacji jak i nowej technologii. Fascynuje mnie przyszłość motoryzacji i jej połączenie z nowymi trendami z sektora IT. Fotograf amator. Jeśli macie pytania, sugestie lub uwagi, proszę pisać na mail: maciej.kukielka@test.auto.pl

Dodaj komentarz